17 Nisan 2017

Zayıflama-Soğuk Lipoliz

Zayıflama-Soğuk Lipoliz

Hurma zayıflama

 

Zayıflama-Soğuk Lipoliz

Zayıflama-Soğuk Lipoliz: Öncelikle kendimizi sağlıklı hissetmek, aynanın karşısında fit bir beden görmek, giydiğimiz kıyafetleri yakıştırmak ve beğendiğimiz kıyafetleri giyebilmeyi hepimiz isteriz. Gelişen dünyada, teknolojinin ve kullanılan aygıtların çoğalması, yediğimiz yiyeceklerin doğallıktan uzaklaşması, alınan ilaçlar ve hormon tedavilerinin sonucunda bir çoğumuz; ideal kilomuzu korumakta güçlük çekiyoruz. Genelde olmasa bile, bölgesel olarak hepimizin vücudundan şikayetçi olduğu durumlarla sıkça karşılaşıyoruz.

Özgül Acar Güzellik Salonu olarak; verdiğimiz hizmetlerin en yeni ve önemli halkası olan zayıflamayı sizin için ekledik. Çok yakında zayıflama, sıkılaşma, ödem atma ve selülit bakımları konularında da bizden hizmet alabileceksiniz.

Bu defa istenmeyen yağlardan ve toplandığı bölgelerden söz ediyoruz. Göbek, alt karın, belin yan tarafları (Simit), gıdı- çene altı, sırt, kol, bacak içi ve dışı ve basen; en çok sorunlu olan bölgeler olarak karşımıza çıkıyor. Bazı bölgelerde oluşan yağlanmaları diyet ve/veya sporla toparlamak çok mümkün olmadığında bu bakımlar oldukça işe yarıyor.

Soğuk Lipoliz

Güzellik sektörünün teknolojik açıdan geldiği son noktada; zayıflama ve sıkılaşma konusunun en başarılı çözümü “Soğuk Lipoliz” oldu. Zayıflama-Soğuk Lipoliz Amerikan Sağlık Bakanlığı’na bağlı FDA kurumun onayladığı bir sistemdir. Bu yöntemin en avantajlı noktası; ameliyat gerekmeden, ağrı ve acı hissetmeden uygulanabiliyor olması. Ayrıca doğumdan makul bir süre sonra da, özellikle alt karın yağlanması için  uygulanabiliyor. Zayıflama-Soğuk Lipoliz, Gerçek ve kalıcı bir çözüm sunduğu için, kesinlikle bilgi sahibi, konunun uzmanları açısından uygulanması gerekir.

Zayıflama-Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz, temelde cilt altındaki yağ dokusuna uygulanan kontrollü ısıtma-soğutma yöntemi ile -10 dereceye kadar yağ hücrelerine etki eder. Bu uygulama diğer dokulara zarar vermez. Seans süresi ortalama bir saat olsa da, etkileri 10-12 hafta içinde kristalleşen yağ hücrelerinin uygulamadan sonraki 2-3 gün içinde programlı hücre ölümüne maruz kalması ile birlikte, yavaş yavaş vücuttan lenfatik sistem yardımıyla atılması ile kendini gösterir. Etki kişiden kişiye değiştiğinden, ortalama %20 ila %40 arasında bir yağ hücresi kaybından söz edebiliriz. Yağ hücreleri sayısını azalttığı için kalıcı bir uygulamadır. Cilt hassasiyetiyle doğru orantılı olarak; uygulamadan sonra birkaç saat kızarıklık ve uyuşukluk hissedilmesi doğaldır.

Zayıflama-Soğuk Lipoliz Kalıcı ve etkili sonuçlar veren bir yöntem olduğundan; seans sonrasında bedeninize iyi bakmanız çok önemlidir. Düzenli olarak su içilmeli ve yağlı yiyeceklerden kaçınılmalıdır. Seans adedi, kişiye göre değişir. Komplike bir bakımla, diğer uygulamalar ile desteklenmelidir. Detaylı bilgi ve size özel uygulama için lütfen bizden randevu almayı unutmayın.

 

Soğuk Lipoliz Kimlere Uygulanmaz?

İleri derecede karaciğer yetmezliği olan hastalara,

İleri derecede böbrek hastalarına,

Vücudunda implant, çivi, spiral gibi metal bulunanlara,

Bazı sağlık problemi yaşayan hastalara,

Hamilelere uygulanmaz.

 

Selülit ve Sıkılaşma Bakımları

Selülit, derinin alt tabakasındaki yağ dokusunun, bağ dokuları arasında sıkışmasıyla meydana gelen bir yapıdır. Özellikle bacak ve basen bölgesinde portakal kabuğu görünümü ile kendini belli eden selülit; genel itibariyle dolaşım bozukluğundan kaynaklanır. Kilo almak veya vermekle kolaylıkla ortadan kaybolan yapılar değildir.

Hurma Soğuk Lipoliz

Özgül Acar Güzellik Salonunda selülitlerinizi dert etmek zorunda değilsiniz. G5 masajlama cihazı; kavitasyon ve radyofrekans, lenf drenaj ve pasif jimnastik uygulamalarını size özel kombinliyoruz.  G5 cihazının masajlama özelliği sayesinde, kasların kasılmalarının rahatlaması sağlanıyor. Aynı zamanda elle yapılan selülit masajından daha kısa sürede, daha yoğun etki sağlaması avantajını da getiriyor. Bu uygulama paketleri ile; kan dolaşımınızı düzenleyip metabolizma hızınızı arttırarak bu sorunun çözülmesine yardımcı oluyoruz.  Aynı zamanda vücuda bölgesel dolaşım, yağ yakımı, cilt sıkılaştırma ve kollajen seviyesini arttırma da büyük rol oynuyor. Bununla birlikte ödem atma, stres seviyesini azaltma gibi pozitif etkiler sağlıyor.

Vücudunuzun ihtiyacı ölçüsünde size özel hazırladığımız paketler ile, size özel bakımlar sunuyoruz. En güzel sonucu; uzmanlığımızı ve cihazlarımızın performansını sizin isteğinizle birleştirdiğimizde gerçekleştiriyoruz. Kendinize inanın, bize inanın, sonucu hep beraber kutlayalım.

 

Özgül Acar Güzellik Salonu, Antalya Konyaaltı, Liman Mahallesi, Göynük, Kemer, Sarısu, Muratpaşa ve Hurma’da Zayıflama-Soğuk Lipoliz hizmetini tercih eden tüm dostlarımıza teşekkür ederiz. Sizleri de Antalya’da Zayıflama-Soğuk Lipoliz hizmetimiz için salonumuza bekleriz.

Scroll Up