Bakımlı Kadınların Tercihleri

BAKIMLI KADINLARIN TERCİHLERİ

Biz bakımlı kadınlar bedenimiz ve güzelliğimiz söz konusu olduğunda; bazı şeyleri eklemek ve bazılarını çıkarmak isteriz. Daha uzun ve yoğun kirpikler, uzun ve bakımlı tırnaklar, şekilli ve seyrek durmayan bakımlı kaşlar isterken; fazlalık olan bölgesel yağlar, yüzümüzdeki sivilce, leke ve kırışıklıklar ve temizlik ve görünüm açısından bize zorluk çıkaran tüylerimizi istemeyiz. Bu dosyamızda, istediğimiz ve istemediklerimiz için neler yapabileceğimizi derledik. Özgül Acar Güzellik Salonu olarak; tüm istedikleriniz ve istemedikleriniz için size yardımcı oluyoruz.

 

1- İstenmeyen Tüyler

Lazer epilasyonGelişen teknoloji sayesinde; bu savaşı kazanmak bizim elimizde. Lazer epilasyonun muhteşem etkisiyle, istenmeyen tüylerimizle vedalaşmak artık mümkün. Ciddi bir sağlık probleminiz veya gebelik gibi bir nedeniniz olmadığı sürece; hem istenmeyen tüylerinizden kurtulmak, hem de temizlenen bölgedeki cilt renginin açılması ve pürüzsüzleşmesi avantajını yaşarsınız.

 

 

2- Yoğun, Kıvrık ve Hacimli Kirpikler

İpek Kirpik

Bakışların daha derin bir anlam kazanmasının en belirgin noktalarından biri de kuşkusuz kirpiklerdir. Bakımlı kadınlar olarak bu konuda birden fazla seçeneğe sahipsiniz. Kirpikleriniz çok kısa ya da seyrek değilse Kirpik Lifting yaptırabilir; kirpiklerinizin daha uzun ve kıvrık görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Kirpik Lifting uygulamasında keratin kullanıldığından, kirpiklerinizin beslenmesini ve uzun dönemde uzamasını da sağlamış olursunuz.

Kirpikleriniz daha kısa ve seyrek ise; İpek Kirpik uygulaması yaptırabilirsiniz. Çeşitli boyları bulunan İpek Kirpik uygulamasında, yaz aylarında daha da eziyet haline gelen maskara kullanımından da kurtulmuş olursunuz. Ayda bir rutin bakımlarını yaptırarak, ortalama 3 aya kadar kullanım şansı yakalamanız mümkün.

 

3- Cilt Düşmanları: Leke- Sivilce ve Kırışıklık Üçlüsü

Güzelliğimizin önünde duran engellerin biri de, cildimizde istemediğimiz leke, kırışıklık ve sivilcelerin görünümüdür. Bu, bakımlı kadınlar için çok rahatsız edici bir durumdur. İstenmeyen cilt problemlerini çözmenin ise çok fazla yolu var. Bu yolların büyük bir kısmı da, şüphesiz profesyonel bir bakımdan geçiyor.

Led Maske:

Led maske

Led Maske; leke, kırışıklık ve sivilce-akne problemlerine başarılı çözümler getiren yeni bir uygulama. Özgül Acar Güzellik Salonu’nda da yaptırabileceğiniz Led Maske uygulaması, cildin temizlenmesinin ardından, yaklaşık 20 dakika kadar süren bir uygulamadır. 8 ayrı rengi bulunan Led Maskenin, her problem için ayrı renkte kullanıldığını da belirtelim. Detaylar için lütfen bizi arayın.

 

 

 Nano-Platin Cilt Bakımları:

Nano platin

 

Bakımlı kadınların tercih ettiği yöntemlerden biri de; Nano Platin bakımlarıdır. Özellikle cilde Anti-AgingLeke bakımıAkne bakımıNem etkisi ve Lifting etkisi sunmaktadır. Yapılacak bakıma uygun özel serum ile birlikte, %99,99 saf platinin Nano Q işlemi ile yüksek enerjiye maruz kalması sonucu uygulanır. Nano-Platin bakımlar da; kırışıklık, sivilce ve leke bakımları için başarılı sonuçlar verir.

 

 

 Dermapen ve Dermoroller Bakımları:

 

Derma_Pen                    dermaroller

Cilt problemlerini çözmeye yardımcı serumların derinin alt tabakası olan Dermis’e kadar inebilmesi; çözümün hız ve etki olarak artması anlamına gelir. Dermapen ve Dermoroller bu noktada devreye girer.

 Ozon Maskesi:

ozon maskesi

 

Cildin düşmanları olan leke, kırışıklık ve sivilce problemlerinin çözümü için en başarılı sonuçlar veren bakımlardan biri de kuşkusuz Ozon Maskesi’dir. Ozon maskesi uygulaması sonucunda; daha sıkı, pürüzsüz ve yenilenmiş bir cilde kavuşursunuz.

 4- Kaşlar

kaşlar

 

İnsan yüzünde ifadeyi veren ve en dikkat çeken noktaların başında kaşlarımız gelir. Şekillendirmenin fazla kaşları almak ile tamamlanamadığı durumlarda, devreye Microblading, pudralama, tozlama ve kadife gibi tekniklere sahip olan kalıcı makyaj uygulaması girer. Tercihleriniz ve uzmanlarımızın yönlendirmeleri doğrultusunda, tüm bakımlı kadınlar gibi istediğiniz şekilde kaşa kavuşabilirsiniz.

5- Zayıflama – Sıkılaşma

zayıflama

 

Bakımlı kadınların bir diğer hassasiyeti istenmeyen yağlardır. Öncelikle kendimizi sağlıklı hissetmek, aynanın karşısında fit bir beden görmek, giydiğimiz kıyafetleri yakıştırmak ve beğendiğimiz kıyafetleri giyebilmeyi hepimiz isteriz. Ancak çoğu zaman; vücudumuzda bölgesel olarak istemediğimiz yağlar yüzünden kendimizden memnun değilizdir.

Bu durumda istenmeyen bölgesel yağlanmadan ve selülitlerden kurtulmak ve sıkılaşmak; Soğuk Lipoliz, G5 Masajı, Lenf Drenaj gibi uygulamaların paket olarak kullanıldığı başarılı ve kalıcı bir çözümdür. Kontrollü bir ısıtma-soğutma tekniği ile programlı yağ hücresi ölümü sağlayan Soğuk Lipoliz ve sıkılaşma bakımları için detaylı bilgiyi 0 242 999 06 27 numaralı telefonumuzdan alabilirsiniz.

6- Protez Tırnak -Kalıcı Oje

proteztırnak         Kalıcı oje

 

Bakımlı kadın denince, akla ilk gelen bakım ritüellerinden biri de bakımlı eller ve tırnaklardır. Yine de her bakımlı kadın, çeşitli nedenlerle kendi tırnak yapısından veya görüntüsünden  memnun olmayabilir. Protez veya takma tırnak; kişilerin tırnak görünümünden memnun kalmadıkları durumlarda, kendi tırnaklarının üzerine uygulanan ve tırnak görüntüsünde olan yapılardır. İstediğiniz boy ve şekilde kullanabilirsiniz.

Protez tırnak uygulaması ile aynı nedenlerle en fazla kalıcı oje tercih edilir. Yaklaşık 15 gün kullanım süresi ile tırnak bakımına zaman ayırmakta zorlanan ve aynı oje rengini daha uzun süre kullanmaktan rahatsız olmayacak hanımlar için ideal bir çözüm haline geldi. Yaklaşık 20-30 dakika arasında uygulanabilen kalıcı oje, 10 dakika gibi kısa bir sürede de çıkarılabiliyor. Tırnağa bir zarar vermeyen bu uygulamanın başka bir avantajı ise, kalıcı oje tırnaktayken, normal ojenin sürülüp çıkarılabilmesi.

7-Profesyonel Makyaj

makyaj

 

Sosyal medyada, televizyonda veya başka bir platformda gördüğümüz kadınların makyajının görünümüne ve profesyonelliğine bayılıyoruz. Düğün, nişan, mezuniyet gibi özel günlerinizde siz de öyle bir makyaj yaptırabilirsiniz. Profesyonel ürünlerin kullanımı ile daha dayanıklı olan makyaj uygulamasını salonumuzda yaptırabilirsiniz.

8- İstenmeyen Ağrılardan Kurtulma

masaj

 

İstenmeyen ağrılardan kurtulmanın başlıca yolu masajdır. Kişileri fiziksel ve ruhsal olarak rahatlatan ,değişik tekniklerle uygulandığı ve özel yağlar ile uygulanan terapiye masaj denilir. Genel anlamda klasik İsveç usulü masaj, tüm masaj sistemlerinin temelini oluşturur. Vücudun güne zinde başlaması  ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulmak amacı taşıyan türüdür. Masaj yapılan kişinin rahat ve keyifli bir ortamda kendini  dinlenmiş ve zinde hissetmesi amaçlanır. Antalya’nın Konyaaltı ve Kemer ilçelerinde, Liman, Hurma, Sarısu, Zümrüt, Altınkum, Göynük, Gürsu mahallelerinde yaşayan tüm bakımlı kadınları bekliyoruz.

Özgül Acar Güzellik Salonu olarak; bayanlara özel masaj uygulamamızla sizlere hizmet veriyoruz. Randevu almak için bizi arayın.

Scroll Up